Sauny

Oferujemy sauny wysokiej jakości dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.Sauna w domu może się stać wspaniałym miejscem relaksu i rodzinnego wypoczynku. Wbrew pozorom sauna parowa w domu nie kosztuje majątku, a jej montaż może zająć kilka godzin. W saunie panuje wysoka temperatura i niska lub wysoka wilgotność, w zależności od rodzaju sauny. Po pobycie w saunie należy wziąć chłodną kąpiel. Nasza firma oferuje Państwu sauny parowe (sauny fińskie) i sauny na podczerwień, tzw. sauny infrared. Na szczególną uwagę zasługuje również kabina prysznicowa z sauną.

Źródłem ciepła saun na podczerwień są lampy nazywane również promiennikami. Promienniki wytwarzają promienie podczerwone, które jest podobne do promieniowania słonecznego, jednak jest bezpieczne, ponieważ nie zawiera szkodliwych promieni UV. Temperatura w saunach na podczerwień wynosi 45-60 °C. Korzystanie z sauny na podczerwień korzystnie wpływa na nasz organizm. Pomaga spalać kalorie, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, łagodzi bóle stawów, usuwa toksyny, poprawia odporność organizmu, redukuje stres i poprawia samopoczucie.

saunach parowych temperatura i wilgotność powietrza regulowana jest automatycznie. Para w saunie parowej wytwarzana jest przez generator pary. Pobyty w saunie parowej stosowane są od starożytności, gorąca para gwarantuje odprężenie i działa zdrowotnie na skórę oraz drogi oddechowe.

Oferujemy następujące sauny na podczerwień i sauny parowe:

Sauny

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry