Serdecznie witamy na naszej stronie. Istniejemy na rynku od 40 lat. Zajmujemy się sprzedażą:

Oferowane produkty posiadają bogate wyposażenie czego nie znajdą Państwo u konkurencji. Pozwolą one na zbudowanie własnego domowego SPA. W dowolnej chwili będzie można relaksować się w basenie lub wanien ogrodowym, a także ukoić nerwy w saunie na podczerwień lub saunie parowej

Podajemy faktyczne dane na temat każdego produktu i tylko u nas mają Państwo gwarancję najwyższej jakości produktów po najlepszej cenie. Jesteśmy największym importerem na skalę krajową, w naszej ofercie handlowej posiadamy ponad 120 różnych modeli wanien SPA,  Wszystkie modele są dostępne od ręki, a w przypadku braku jakiegokolwiek modelu, niedobór ten jest tylko chwilowy. Dostępne od ręki są również wanny z hydromasażem i kabiny prysznicowe z hydromasażem.

Oferujemy pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, a także profesjonalne doradztwo w doborze saunwanien z hydromasażem basenów przydomowych. Dodatkowo serwisujemy jak i posiadamy części do wanien SPA i kabin prysznicowych zakupionych u innych producentów, jak również do wanien importowanych z USA.

Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i na życzenie możemy udostępnić informacje świadczące o naszej wiarygodności.

Projektujemy i produkujemy wanny łazienkowe z wysokiej jakości materiałów, dbamy o szczegóły, dzięki temu wanny łazienkowe są najwyższej jakości. W produkcji stosujemy trwałe i niezawodne materiały jak np. akryl - USA

W naszej firmie na każdym etapie produkcji funkcjonuje wewnętrzny system kontroli produkcji. Kontrolujemy surowce do produkcji, linię produkcyjną na wszystkich etapach i sprawdzamy wyroby gotowe w zakresie wykonania elementów, ich zabezpieczenie, kompletność, szczelność oraz oznakowanie. Podczas produkcji sprawdzamy wszystkie elementy wchodzące w skład wanien pod względem wytrzymałości i starannego wykonania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów do domowego SPA.