Gamix Oxy Active Aktywny Tlen 1L Dezynfekuje I Odkaża

19,99 zł
Brutto

GAMIX OXY ACTIVE AKTYWNY TLEN 1L

Ilość

  • Dostawa naszym transportem jest wyceniana indywidualnie prosimy o kontakt przez formularz. Dostawa naszym transportem jest wyceniana indywidualnie prosimy o kontakt przez formularz.

GAMIX OXY ACTIVE AKTYWNY TLEN 1L

-- Środek bakteriobójczy i grzybobójczy do dezynfekcji wody w basenie --

GAMIX OXY ACTIVE AKTYWNY TLEN 1L - środek bakteriobójczy i grzybobójczy do dezynfekcji wody metodą tlenową w basenach kąpielowych. 

NIE ZAWIERA CHLORU!

Zastosowanie:

Preparat jest najlepszym alternatywnym systemem dla tradycyjnych 

metod chlorowych. Dzięki zastosowaniu aktywnego tlenu znacznie podnosimy komfort kąpiących się osób.

Woda posiada przyjemny zapach( nie czuć zapachu chloru ), jest łagodna dla skóry (nie powoduję uczuleń i podrażnień), w szczególności dla wrażliwej skóry dziecka.

Stosuje się go zastępczo zamiast tradycyjnego chloru, głównie w basenach o mniejszych rozmiarach i w przypadkach wrażliwości i uczulenia na chlor. Aktywny tlen jest bezwonny, nie powoduje podrażnień i nie wysusza skóry.

Szczególnie polecany, gdy z basenu korzystają małe dzieci.

Działanie:

Szybka dezynfekcja wody basenowej metodą tlenową. Zwalcza bakterie, wirusy oraz nieczystości znajdujące  się w wodzie basenowej.

Oferowane przez nas środki chemii basenowej spełniają rygorystyczne normy jakościowe oraz bezpieczeństwa potwierdzone certyfikatami: TUV i AURAECO.

Dzięki niemu korzystanie z basenu staje się bezpieczniejsze i nie naraża na zakażenia drobnoustrojami. Jednocześnie woda staje się świeższa i sprawia przyjemniejsze wrażenie.

Łatwy w użyciu i dozowaniu. Szczegółowy opis sposobu użycia i dozowania znajduje się na opakowaniu.

 

Woda w basenie powinna być źródłem dobrego samopoczucia i zdrowia, a zatem musi być bezpieczna dla korzystających.

1000 Przedmioty