Aby przestrzeń w domu była funkcjonalna, praktyczna i wygodna w użytkowaniu warto wyposażyć ją w niezawodne i sprawdzone sprzęty do wanny czy prysznica. Inwestując w artykuły producenta Mazur SPA zaopatrzą się Państwo w wysokiej jakości baterie łazienkowe i krany do umywalki, dzięki którym można wziąć orzeźwiający prysznic, gorącą i relaksującą kąpiel i tym samym zadbać o swoją higienę każdego dnia! W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria ścienne, podtynkowe i wolnostojące odpowiednie do wnętrz o różnym metrażu. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy i wyboru kranów do umywalki oraz pozostałej armatury dostosowanej do Państwa potrzeb!

Baterie prysznicowe dla wielbicieli szybkich i orzeźwiających kąpieli!

W ofercie Mazur SPA posiadamy armaturę dla miłośników kąpieli pod prysznicem – proponujemy Państwu baterie łazienkowe ścienne i podtynkowe, które sprawdzą się idealnie do niewielkich wnętrz, w których nie zmieści się klasyczna wanna lub przestronny brodzik. W naszym sklepie otrzymają Państwo armaturę zarówno w klasycznym srebrnym kolorze, jak i eleganckiej czarnej odsłonie w różnych wariantach – z dużymi, kwadratowymi deszczownicami, wylewkami lub poręcznymi i praktycznymi słuchawkami prysznicowymi.

Więcej czasu na kąpiel? Polecamy relaks w wannie wyposażonej w baterie wolnostojące lub kranowe z naszej oferty!

Poza armaturą prysznicową podtynkową lub ścienną posiadamy również akcesoria, które wykorzystają Państwo jako wyposażenie do wanien. Wśród takich produktów znajdują się m.in. baterie wolnostojące z wygodną słuchawką wykonane z wysokiej jakości mosiądzu w połyskującym srebrnym kolorze lub czarnym odcieniu o matowym wykończeniu. Armatura wolnostojąca do wanny od Mazur SPA jest niezwykle łatwa w montażu i będzie idealnym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz.

Armatura do kranów łazienkowych – niezawodne i eleganckie baterie do umywalki!

Baterie łazienkowe podtynkowe czy wolnostojące to nie jedyne produkty dostępne w Mazur SPA – proponujemy również krany do umywalek w wersji ściennej z korpusem lub klasycznej do montażu w umywalce. Krany do łazienki umożliwią Państwu zachowanie codziennej higieny dłoni, twarzy czy jamy ustnej!