Wskutek długotrwałego użytkowania instalacji może dojść do uszkodzenia niektórych jej elementów. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy więc szeroki wybór części zamiennych do wanien SPA i domowych saun. Dzięki nim szybko naprawią Państwo awarię i doprowadzą instalację do pełnej sprawności. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu. Z pewnością mamy tu element do domowego SPA, którego Państwo poszukują.

Wymienne dysze wodne do kabiny prysznicowej i jacuzzi z hydromasażem

Bardzo dużą porcję naszej oferty stanowią rozmaite dysze do pryszniców i wanien z hydromasażem. Znajdą tu Państwo wybór dysz wodnych do natrysku, ale i dysz powietrza oraz dysz do mgiełki. Są to elegancko wykonane produkty z chromowanym grzybkiem i gwintem z tworzywa sztucznego. Te wymienne części mają różne średnice i pasują do wielu modeli wanien SPA i pryszniców z hydromasażem.

Baterie i klamki do kabiny prysznicowej

Te elementy armatury często wymieniamy nie ze względu na ich awarię, ale z chęci odświeżenia wyglądu kabiny bądź zwiększenia zakresu ich funkcjonalności. W naszej ofercie czekają na Państwa eleganckie baterie z chromowanymi pokrętłami, baterie termostatyczne, a także połyskujące klamki, które ozdobią drzwi do kabiny prysznicowej.

Deszczownice do kabiny oraz inne akcesoria do sauny

W naszym asortymencie zaopatrzą się Państwo również w w zestaw z chochlą i cebrzykiem, niezbędny podczas seansów w saunie. Polecamy również czujniki temperatury do kabiny sauny, a także deszczownice do prysznica w kształcie okrągłym lub prostokątnym. Eleganckie wykonanie tych części armatury wpasuje się w różne łazienkowe aranżacje. Poza tym w asortymencie znajdą Państwo również takie części zamienne do wanien SPA, jak filtry, pompy wodne, a także złącza kolanka i inne elementy PVC.

Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym. Przed zakupem warto upewnić się, czy dana część zamienna na pewno będzie pasować do posiadanego przez Państwa modelu wanny SPA bądź kabinosauny. Dane techniczne każdego produktu znajdują się na jego podstronie. W przypadku wątpliwości chętnie odpowiemy na Państwa pytania.