W asortymencie naszego sklepu znajdziesz filtry do wody basenowej, które nadają się też do domowego, zewnętrznego SPA czy wanny z jacuzzi. Tego rodzaju akcesoria są nieodzowne, gdyż sprawiają, że ciecz jest czysta – usuwają z niej zanieczyszczenia takie jak resztki włosów i naskórka, drobinki roślin czy piasek. Dzięki temu nie powstaną żadne osady i siedliska drobnoustrojów, a kąpiele staną się higieniczne oraz nadzwyczaj przyjemne. Przygotowaliśmy szeroką ofertę znakomitych artykułów, więc zachęcamy sprawdzenia wszystkich propozycji!

Znaczenie filtrów do wody basenowej

Większe przydomowe zbiorniki muszą być wyposażone w pompy, do których potrzebny jest np. filtr do SPA czy wanny. Wyróżnić można modele piaskowe do wody basenowej – polecane szczególnie do bardzo dużych konstrukcji. Jak sama nazwa wskazuje, filtrują one ciecz dzięki piaskowi lub żwirowi, który zatrzymuje większość zanieczyszczeń. Nieco mniej skuteczne, ale za to tańsze i bardziej popularne są produkty kartuszowe. Do ich głównych zalet trzeba zaliczyć stosunkowo dobrą wydajność. Można je też regularnie myć, przedłużając tym samym ich żywotność.

Oferta filtrów do SPA i wanny

Dzięki naszej ofercie odnajdziesz idealny i kompatybilny z innymi urządzeniami filtr do wody basenowej. Mamy nowoczesne akcesoria kartuszowe do wanny lub SPA, które pochodzą od renomowanych producentów. Wybrać można modele o różnej wysokości i szerokości, mające wkład z włókien celulozowych – bardzo dobrze przechwytują one wszelkie drobinki brudu. Sprzedawane części są odporne na chemikalia oraz mają solidne obudowy. W efekcie wyróżniają się trwałością i będą skutecznie działać nawet przez wiele miesięcy.

Kup filtr do wanny lub SPA

Jeśli poszukujesz filtrów do wanien czy SPA, to koniecznie skorzystaj z naszych propozycji. Oferowane produkty sprawdzą się w różnego typu pompach i sprawią, że woda basenowa stanie się idealnie czysta. Dzięki jakości wykonania i łatwemu systemowi montażu spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników. W razie potrzeby służymy fachową pomocą, dbając jednocześnie o konkurencyjne ceny. Zamów już teraz!