W tej kategorii znajdziesz zarówno kompletne produkty, jak i elementy wymienne. Zgromadziliśmy tu pompy powietrza do jacuzzi i hydromasażu. Zróżnicowana moc w poszczególnych modelach pozwala na precyzyjne dobranie artykułu do wielkości wanny i indywidualnych potrzeb kupującego. Znajdą zastosowanie w basenach i wszelkich zbiornikach przydomowego SPA.

Te elementy są niezbędne dla prawidłowego działania masaży wodnych. Zdarza się, że ulegają uszkodzeniu lub po prostu zużywają się. U nas dostaniesz gotową pompę powietrza do jacuzzi (do hydromasażu) oraz części zamienne. Jeśli zatem musisz wymienić tylko niewielki fragment, jak np. kabel zasilający lub dekiel, nie ma potrzeby wymontowywania całego urządzenia. Wystarczy zatroszczyć się o właściwy dobór komponentu.

Niezawodne pompy do hydromasażu – na co zwrócić uwagę

Wybierając odpowiednią pompę powietrza do hydromasażu (np. do jacuzzi), warto zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana. Ważne, aby tworzywo to było odporne na korozję wywołaną przez wilgoć i wodę. Dzięki temu samo urządzenie posłuży dłużej i będzie niezawodnie spełniało swoją funkcję. Inną istotną kwestią jest dobór wagi i mocy sprzętu. Zasada jest prosta – im większy zbiornik, tym większa energia jest potrzebna do prawidłowego rozprowadzenia wody lub bąbelków na całej jego objętości. W niedużych wannach nie ma potrzeby montowania ciężkich pomp powietrza do jacuzzi. Hydromasaż będzie uzyskiwany z wykorzystaniem instalacji lżejszych i wymagających mniejszego poboru prądu.

Dlaczego warto pamiętać o pompach powietrza do jacuzzi?

Bez udziału tej niepozornej części nie sposób uzyskać tak pożądanego efektu masażów wodnych. To niezbędny element wyposażenia każdego przydomowego SPA. Jest odpowiedzialny za przepompowywanie i napowietrzanie płynu, dzięki czemu możesz cieszyć się odprężającymi bąbelkami we własnej wannie. Regularna konserwacja i nadzór nad stanem technicznym urządzenia pozwoli długo korzystać z relaksujących funkcji basenu, których działanie jest możliwe za sprawą dobrze dobranego sprzętu.