Kto z nas kiedykolwiek nie marzył o osobistej saunie w zaciszu własnego domu? Dzięki naszej ofercie kabin to marzenie może w kilka chwil stać się rzeczywistością! W ramach tej kategorii znajdziesz szeroką gamę modeli, które w doskonały sposób łączą w sobie zalety klasycznego prysznica oraz idealnego miejsca do regeneracji ciała oraz umysłu. Zapomnij o wizytach w zatłoczonych ośrodkach SPA! Od teraz nie musisz się nigdzie ruszać, aby poznać prawdziwe znaczenie słowa relaks. Wybieraj spośród naszych propozycji, aż odnajdziesz tę, która na stałe zagości w Twojej łazience!

Kabino-sauny — chwila relaksu we własnym domu!

Model dostępne w ramach tej kategorii to kompaktowe konstrukcje, które stanowią połączenie klasycznej kabiny prysznicowej — wraz ze wszystkimi korzyściami tego rozwiązania — oraz segment sauny, który pozwala swobodnie korzystać z zalet wariantów parowych i suchych. Niewątpliwym atutem tego rozwiązania są jego rozmiary oraz ogólna ergonomia. Dzięki temu nie musisz wygospodarować zupełnie nowego pomieszczenia na swoje domowe SPA — wystarczy każda średniej wielkości łazienka.

Czym charakteryzują się tego typu hybrydowe konstrukcje? Wnętrze segmentu relaksacyjnego wyłożone zostało wytrzymałym drewnem sosnowym, które świetnie znosi wilgoć oraz wysokie temperatury. Zakres wyposażenia różni się w zależności od wybranego modelu — spośród dodatkowych funkcjonalności wymienić należy chociażby termometr, oświetlenie wnętrza, zegar piaskowy, głośniki czy też dysze do masażu wodnego pod prysznicem. Dodatkową zaletą jest również intuicyjny panel sterowania, przy pomocy którego łatwo dostosujesz parametry sesji.

Sauna sucha czy parowa? Nowoczesne kabiny w kompaktowym wydaniu!

Szczegółowe informacje na temat wymiarów, parametrów oraz dodatkowych funkcjonalności poszczególnych modeli kabino-sauny znajdziesz w opisie oferty. Nasz asortyment obejmuje warianty o różnym kształcie — począwszy od egzemplarzy prostokątnych, aż po zaokrąglone. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie zwlekaj — skontaktuj się z naszymi konsultantami, aby otrzymać niezbędne wsparcie!