Któż z nas nie marzy po ciężkim dniu o odpoczynku w luksusowych warunkach? Z pewnością każdy byłby zadowolony, gdyby po powrocie do domu mógł zrelaksować się we własnym kąciku SPA. Zanurzenie się w pobudzającym strumieniu wody, oczyszczenie organizmu z toksyn, rozluźnienie spiętych mięśni – czyż to nie brzmi fantastycznie? Dzięki kabinom prysznicowym z hydromasażem i sauną parową lub suchą znajdującym się w ofercie naszego sklepu jest to teraz możliwe!

Wielofunkcyjne kabiny prysznicowe z sauną parową

Już starożytni Rzymianie wiedzieli, że przebywanie w łaźni parowej doskonale wpływa na organizm. Po seansie w warunkach podwyższonej wilgotności czujemy się pobudzeni i pełni sił. Systematyczne zażywanie tego rodzaju kąpieli wpływa pozytywnie na cały organizm, poprawia naszą odporność i oczyszcza ciało z toksyn. Kabiny prysznicowe parowe łączą dwie funkcje w jednym urządzeniu. Decydując się na ich zakup otrzymujemy domowe SPA, z którego możemy korzystać w dowolnej chwili.

Kabiny z sauną suchą dla każdego

A gdyby tak połączyć zalety płynące z kąpieli pod prysznicem, korzyści wynikające z masażu wodą oraz relaks, jakiego doznajemy w czasie wizyty w saunie suchej? Jeśli zdecydujecie się Państwo na zakup naszych produktów, będziecie mogli cieszyć się w domowym zaciszu wszystkimi tymi zabiegami. Oferujemy innowacyjne kabiny prysznicowe z sauną suchą i parową oraz funkcją hydromasażu, które mogą pełnić rolę miniaturowego SPA. Gwarantujemy, że korzystanie z takich wielofunkcyjnych urządzeń pozytywnie wpłynie na cały organizm.

Dlaczego warto kupić nasze produkty?

Znajdujące się w naszej ofercie modele zostały wyposażone w liczne przydatne akcesoria – oprócz generatora pary i pieca wytwarzającego ciepło niezbędne w saunie suchej możemy również cieszyć się z korzyści, jakie dają dysze do hydromasażu i akupunktury. Wersje wzbogacone o oświetlenie LED zmieniają zwykłą kąpiel w seans chromoterapii. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia łazienkowe zostały wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów, jak szkło hartowane, marmur mineralny, akryl, aluminium lub chromowany mosiądz. W nieustannie rozszerzanym asortymencie dostępne są m.in. kabiny prysznicowe wolnostojące, półokrągłe, kwadratowe, z głębokim albo niskim brodzikiem, jedno- lub dwuosobowe. Ciekawą propozycją są modele silikon-free, które można złożyć bez użycia jakiejkolwiek masy uszczelniającej.