Sauny fińskie, na podczerwień

Może stać się wspaniałym miejscem relaksu i rodzinnego wypoczynku w każdym domu. Wbrew pozorom sauna parowa nie kosztuje majątku, a jej montaż może zająć maksymalnie kilka godzin. Z naszą pomocą mogą Państwo stworzyć prawdziwą strefę relaksu w domowych warunkach!

Oferujemy sauny fińskie oraz sauny infrared (podczerwone), ale nie tylko. W naszym asortymencie znajduje się również sauna sucha z piecem HARVIA. Tak szeroki wybór modeli pozwoli na dopasowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta. W saunie panuje wysoka temperatura i niska bądź wysoka wilgotność – w zależności od modelu. Po takim seansie należy wziąć chłodną kąpiel.

Źródłem ciepła w modelach infrared są lampy nazywane również promiennikami. Wytwarzają one promieniowanie podczerwone, które jest podobne do promieniowania słonecznego – jednak jest bezpieczne, ponieważ nie zawiera szkodliwych promieni UV. Temperatura w modelach na podczerwień wynosi 45-60 °C. Taka kąpiel korzystnie wpływa na nasz organizm. Pomaga spalać kalorie, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, łagodzi bóle stawów, usuwa toksyny, poprawia odporność organizmu, redukuje stres i poprawia samopoczucie.

W wersjach parowych temperatura i wilgotność powietrza regulowana są automatycznie. Para wytwarzana jest przez generator pary. Kąpiele takie stosowane są już od starożytności i gwarantują odprężenie, a także działają zdrowotnie na skórę oraz drogi oddechowe.

Poniżej znajdą Państwo szczegółową ofertę. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem – w razie pytań zapraszamy do kontaktu.