Posiadanie wanny z hydromasażem, stało się jednym z najważniejszych elementów życia w świecie pełnym stresu. Konieczność ciągłego rozwijania się wzrasta, podobnie jak potrzeba odpoczynku. W codziennym życiu ważne jest, aby uważnie słuchać mowy swojego ciała i poświęcić mu czas na regenerację. Nasze wanny pozwalają cieszyć się chwilą z relaksu w zaciszu własnego domu.

W przypadku relaksu w wannie ważne jest, aby odpoczywać w wygodnej pozycji. Dostępne modele posiadają praktyczny i ergonomiczny kształt. Część wanny odpowiadająca za masaż pleców jest zaokrąglona i lekko nachylona dla większego komfortu i mniejszego obciążania pleców. Dysze z tyłu i pod rękami są płaskie, więc nie sprawiają dyskomfortu podczas sesji hydromasażu. Podpory na ręce są ustawione na odpowiedniej wysokości i lekko nachylone ku górze, dla lepszego wypoczynku ramion. Dysze są skierowane na różne punkty nacisku ośrodkowego układu nerwowego, w taki sposób, aby zapewnić doskonały masaż dla sztywnych i bolących mięśni.

Obudowa wanien MUE jest wykonana z akrylu. Do jej zamontowania nie są wymagane żadne narzędzia. Obudowy składają się z bocznych paneli, mocowanych za pomocą magnetycznych klipsów, wystarczy wcisnąć obudowę w górne zawiasy a dół przyczepi się do magnesów. Tak montowana obudowa umożliwia łatwy dostęp pod spód wanny.