Mycie zębów, twarzy, dłoni – te i wiele innych czynności nie byłoby możliwe bez funkcjonalnej armatury. Decydując się na zakup sprawdzonych akcesoriów łazienkowych dostępnych w ofercie sklepu internetowego Mazur Spa zaopatrzą się Państwo w krany ścienne, podtynkowe i stojące. Nasze baterie do umywalki to nie tylko estetyczne uzupełnienie dla Państwa wyposażenia, ale również łatwe w obsłudze i praktyczne akcesoria umożliwiające wykonywanie porannej i wieczornej toalety. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i wyboru jednego z zaprezentowanych produktów!

Nowoczesne baterie ścienne do umywalek – połączenie minimalizmu i funkcjonalności!

Idąc z duchem czasu warto decydować się na praktyczne rozwiązania, które poza gwarancją niezwykłej funkcjonalności umożliwiają również uzyskanie nowoczesnego efektu w wybranych pomieszczeniach domowych. Baterie umywalkowe ścienne i podtynkowe dostępne w naszej ofercie to właśnie takie rozwiązania, dzięki którym stworzą Państwo łazienkę w minimalistycznym stylu i zaoszczędzą miejsce na montażu klasycznej armatury stojącej.

Baterie podtynkowe umywalkowe i ścienne akcesoria zaprezentowane w poniższej kategorii to łatwe i szybkie w instalacji elementy wyposażenia łazienki umożliwiające precyzyjne regulowanie strumienia wody, a tym samym komfortowe korzystanie z armatury.

Klasyczna armatura umywalkowa – ponadczasowe i eleganckie rozwiązanie dla łazienki w Państwa domu!

Ścienna i podtynkowa armatura nie jest rozwiązaniem, którego poszukują Państwo do swojej łazienki? W naszej ofercie znajdą Państwo również klasyczne baterie umywalkowe stojące wykonane z mosiądzu i wyposażone w ceramiczny zawór. To armatura o uniwersalnym sposobie montażu, dzięki czemu jej instalacja nie sprawi Państwu problemu bez względu na rodzaj posiadanego wyposażenia. Armatura stojąca dostępna jest w eleganckim czarnym kolorze o matowym wykończeniu, a także uniwersalnym odcieniu srebra o połyskującej powłoce.
Armatura dostępna w naszej ofercie jest w pełni wytrzymała, odporna na zużycie oraz korozję.