W urządzaniu domu lub mieszkania najważniejszymi wartościami są wygoda i funkcjonalność. Aspekty te szczególne znaczenie mają w aranżacji łazienki, dlatego coraz więcej osób decyduje się na montaż kabiny prysznicowej z brodzikiem. Różnorodność modeli sprawia, że jest to dobry wybór zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. Produkty dostępne w naszej ofercie idealnie sprawdzają się jako uzupełnienie zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji. Wiele modeli dystrybuujemy w zestawie z brodzikiem. Dla osób z ograniczonym możliwościami poruszania się proponujemy również krzesła do natrysków, które zapewnią komfort i bezpieczeństwo.

Prysznicowe kabiny łazienkowe – modele o różnych kształtach i rozmiarach

Przygotowane dla naszych klientów propozycje już na pierwszy rzut oka różnią się wieloma aspektami technicznymi. Układając ofertę, dążyliśmy do tego, aby każdy, bez względu na potrzeby, mógł u nas znaleźć coś dla siebie. Właśnie dlatego nasze natryskowe kabiny łazienkowe różnią się w kwestii wymiarów. Przed zakupem upatrzonego modelu prysznicowego konieczne jest upewnienie się, czy w łazience zarezerwowana jest dla niego odpowiednia ilość miejsca. Osoby, które nie muszą ograniczać się pod względem wymiarów, powinny przemyśleć, jaka wielkość natrysku będzie wystarczającym zaspokojeniem ich potrzeb. Za optymalny wymiar brodzika uznaje się 90 x 90 centymetrów. Osoby, ceniące sobie przestrzeń w czasie brania prysznica, mogą zdecydować się na modele o długości nawet do 150 centymetrów. W wielu nowoczesnych projektach aranżacyjnych wykorzystywane są większe brodziki w kształcie prostokąta lub same szklane ściany z odpływem umiejscowionym w podłodze.

Kabiny natryskowe – narożne czy przyścienne?

Modele narożne są jednymi z częściej kupowanych, głównie ze względu na możliwość montażu nawet w niewielkich łazienkach. Ich instalacja nie jest zbyt wymagająca, podobnie jak utrzymanie czystości. W naszej ofercie można znaleźć produkty narożne z brodzikiem w kształcie prostokąta lub zaokrąglone. Tego typu modele prysznicowe uchodzą również za najbardziej uniwersalne, ponieważ bez problemu można je dopasować do aranżacji o różnym charakterze. Wiele z natryskowych propozycji wykorzystuje nowoczesne, niskie brodziki, które są świetnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób starszych.

Kabiny prysznicowe przyścienne łączą się wyłącznie z jedną ścianą łazienki – pozostałe trzy wykonane są z wytrzymałego szkła. Jest to bardzo stylowe rozwiązanie dla osób, które dysponują odpowiednim metrażem. W takim wypadku prysznic może stać się centralnym punktem wystroju łazienki. Walory estetyczne w proponowanych przez nas modelach podkreślają eleganckie klamki. Całość utrzymana jest w stylu nowoczesnego minimalizmu. Dla zwolenników ciekawych aranżacji dobrym rozwiązaniem będą również nasze natryskowe kabiny wnękowe.

Prysznicowe kabiny z brodzikiem – solidna i wytrzymała konstrukcja do łazienki

Dostępne u nas kabiny natryskowe wykonane są z hartowanego szkła o różnej grubości. Dzięki temu klienci zyskują pewność, że korzystanie z nich będzie w pełni bezpieczne. Dodatkowym zabezpieczeniem w wielu modelach natryskowych jest antypoślizgowe dno. Większość dostępnych produktów wyposażona jest w aluminiowe ramy oraz chroniące przed wydostaniem się wody z brodzika uszczelki.