Każdy z nas od czasu do czasu zasługuje na chwilę odpoczynku i relaksu. Nie ma lepszego sposobu na taką regenerację, jak kąpiel w gorącej wodzie. Oczywiście można ją zorganizować w zwykłej wannie, znajdującej się w Państwa łazience, ale istnieją rozwiązania, dzięki którym to doświadczenie stanie się jeszcze bardziej kojące dla ciała i umysłu. Mowa oczywiście o jacuzzi i baliach ogrodowych. W tym artykule poznają Państwo różnice między tymi urządzeniami oraz dowiedzą się, które z nich najlepiej wybrać do swojego domu!

Wanny jacuzzi, czyli sposób na relaks we własnym domu lub ogrodzie!

Funkcja hydromasażu jest coraz bardziej pożądanym elementem w wyposażeniu łazienkowym i przydomowym. Nie bez powodu wanny jacuzzi cieszą się rosnącą popularnością – jest to rozwiązanie, z którego można korzystać przez cały rok, nawet zimą. Są podłączane do prądu i wyposażone w zaawansowany system filtracji wody, dzięki czemu pozostaje ona nie tylko czysta, ale również zachowuje optymalną temperaturę. Niecka takiej wanny posiada specjalnie wyprofilowane siedzenia nawet dla kilku osób, co jeszcze bardziej wpływa na komfort użytkowania urządzenia. Jest to więc najlepszy wybór dla rodzin oraz osób lubiących spędzać czas wspólnie ze znajomymi.

Klasyczne balie ogrodowe – dla kogo będą najlepszym rozwiązaniem?

To tradycyjne rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę dla posiadaczy dużego ogrodu. Drewniana balia jest zazwyczaj większa od jacuzzi i inaczej zbudowana. Wewnątrz znajdują się siedziska akrylowe, na których można usiąść podczas gorącej kąpieli, a woda ogrzewana jest przez średnio 4 godziny za pomocą zewnętrznego lub wewnętrznego pieca opalanego drewnem. Obsługa balii wymaga więc więcej czasu, ale będzie najlepszym wyborem dla miłośników naturalnego wykończenia oraz klasycznych urządzeń. Różnica między nimi a jacuzzi polega na rodzaju wykorzystanych pomp – w przypadku balii ogrodowych są one słabsze, co przekłada się na siłę masażu i doznania z kąpieli.

Na jakie produkty z oferty Mazur SPA najlepiej się zdecydować – balie ogrodowe czy wanny jacuzzi?

A zatem wanna jacuzzi ogrodowa a balia ogrodowa – które rozwiązanie najlepiej wybrać? Każde z nich umożliwi Państwu relaks w spokojnej atmosferze samemu lub w gronie najbliższych. Zakupując więc balie lub urządzenia z hydromasażem w Mazur SPA, zachęcamy do kierowania się kwestiami finansowymi oraz logistycznymi tak, aby wybrane rozwiązanie było dla Państwa wygodne w użytkowaniu oraz dostosowane do potrzeb przestrzeni ogrodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *