Zależy Ci na możliwości zażywania odprężających kąpieli każdego wieczoru, ale ogranicza Cię niewielka przestrzeń? Posiadacze małych łazienek bardzo często mają dylemat przy wyborze wyposażenia. Z jednej strony zależy im na funkcjonalnym zagospodarowaniu pomieszczenia, z drugiej na posiadaniu rozwiązań umożliwiających poczucie luksusu we własnym domu. W Mazur SPA udowadniamy, że istnieje sposób na połączenie tych dwóch potrzeb, a są nim dwuosobowe wanny z hydromasażem dostępne w ofercie naszego sklepu! Przekonaj się w jaki sposób pomogą w oszczędzeniu miejsca w łazience i jednoczesnym zagospodarowaniu przestrzeni SPA we własnym domu!

Jak zagospodarować małą łazienkę, w której chcesz umieścić wannę z hydromasażem?

Oszczędność miejsca to niezwykle ważna kwestia przy urządzaniu niewielkiej przestrzeni. Jako właściciel małej łazienki możesz napotkać z tym trudności, szczególnie, jeżeli zależy Ci na umieszczeniu w niej wanny z hydromasażem. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na stworzenie przemyślanej strefy SPA we własnym domu, a poniżej znajdziesz kilka z nich!

1) Pozbądź się niepotrzebnych rzeczy z pomieszczenia. Pralka, suszarka czy kosz na pranie mogą znaleźć się w innym miejscu – dzięki temu oszczędzisz przestrzeń na pozostałe wyposażenie!

2) Wybierz wyposażenie o asymetrycznym, nieregularnym kształcie. Wanna z hydromasażem wcale nie musi być prosta i prostokątna – w naszym sklepie znajdziesz również propozycje narożnikowe, które idealnie sprawdzą się w małym pomieszczeniu.

3) Postaw na funkcjonalne połączenia 2w1. Montaż słuchawki prysznicowej lub deszczownicy w wannie hydromasażowej pozwoli Ci połączyć przyjemne z pożytecznym i lepiej zagospodarować przestrzeń.

4) Zastosuj dodatki, które optycznie powiększą przestrzeń. Lustra, oświetlenie ścienne czy panele ledowe zamontowane w wybranym wyposażeniu – wszystko to pozwoli stworzyć wrażenie bardziej otwartego pomieszczenia.

Szeroki wybór wanien z hydromasażem w Mazur SPA!

Potrzebujesz inspiracji, które pomogą Ci w aranżacji łazienki? Odwiedź sklep Mazur SPA, w którym znajdziesz wyposażenie stworzone z myślą o niewielkich łazienkach i Twojej wygodzie! Udowadniamy, że wanna łazienkowa SPA z hydromasażem dla dwóch osób może na stałe zagościć w Twoim domu nawet jeśli dysponujesz ograniczoną przestrzenią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *