Relaks po długim dniu i odprężenie całego ciała są możliwe szczególnie podczas gorącej kąpieli. Taki rytuał możesz odprawiać od święta w przestronnym jacuzzi ogrodowym czy balii w profesjonalnym salonie SPA lub każdego dnia we własnej łazience wyposażonej w wannę z hydromasażem. Nie bez powodu zestawiamy te dwa rozwiązania – są one do siebie bardzo podobne w działaniu i mogą stanowić dla siebie nawzajem alternatywę. Mimo to istnieje kilka różnic, na które warto zwrócić uwagę decydując się na zakup jednego z tych elementów wyposażenia domowego.
W naszym artykule poznasz nie tylko korzyści z ich użytkowania, ale również przekonasz się jakie najważniejsze funkcje posiadają produkty dostępne w naszej ofercie. Dzięki temu zestawieniu z pewnością zainwestujesz w odpowiedni sprzęt do swojego domu lub ogrodu ze sklepu Mazur SPA!

Podstawowe wyposażenie jacuzzi ogrodowego – czym się charakteryzuje i z czego się składa?

Jacuzzi ogrodowe, jak sama nazwa wskazuje, umieszcza się zazwyczaj poza domem ze względu na jego większe wymiary od wanny z hydromasażem. Składa się z dużej niecki stale wypełnionej wodą oraz grzałki dbającej o jej komfortową temperaturę czy systemu filtrującego. Jacuzzi posiada również funkcję hydromasażu, dzięki której możesz cieszyć się przyjemnymi bąbelkami podczas kąpieli.

Wanna z hydromasażem, czyli tańsza alternatywa dla jacuzzi – czym różni się od urządzenia wykorzystywanego w salonach SPA?

W porównaniu do jacuzzi ogrodowego, wanna z hydromasażem może zostać zamontowana we wnętrzu Twojego domu. Jest to ogromna przewaga nad często dużym i przestronnym wyposażeniem umożliwiającym relaksującą kąpiel z bąbelkami. Ponadto cena takiej wanny jest zdecydowanie niższa, dzięki czemu może być ona bardziej ekonomiczną alternatywą dla jacuzzi – wydatek jest mniejszy zarówno w przypadku zakupu wyposażenia, jak i jego utrzymania. W zwykłej balii domowej nie musisz bowiem stosować specjalnych środków chemicznych czy systemu filtrującego do wody.

Szeroki wybór jacuzzi i wanien z hydromasażem w Mazur SPA – wybierz wyposażenie do swojej łazienki lub ogrodu!

Bez względu na to, na które rozwiązanie się zdecydujesz, sklep Mazur SPA proponuje różnorodne wanny oraz balie ogrodowe z hydromasażem, które dopasujesz do swoich potrzeb, budżetu domowego oraz przestrzeni, którą dysponujesz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *