Prowadzenie aktywnego trybu życia powinno być zrównoważone odpowiednią dawką odpoczynku i relaksu. Wanny i baseny spa oferują odprężenie na wysokim poziomie, które pozwala na pozbycie się negatywnych skutków zbyt dużego obciążenia organizmu. Warto pamiętać, że korzystanie z tego typu udogodnień ma pozytywny wpływ nie tylko na sferę fizyczną, ale również psychiczną. Chwila odpoczynku w specjalistycznej wannie lub na basenie pomaga zmniejszyć poziom stresu i działa uspokajająco na zmysły.

Proponowane przez nas spa treningowe bazuje na skuteczności hydromasażu. Produkty wyposażone są w szereg dyszy, które odpowiadają za właściwy przepływ wody. Nasze rozwiązania pozwalają również na łączenie przyjemności z treningiem. Większość z dostępnych modeli wyposażona jest m.in. w podwodne bieżnie oraz pulsometry rytmu serca. Dzięki tym usprawnieniom można urozmaicić sobie standardowe ćwiczenia i jednocześnie zapewnić optymalne warunki do regeneracji organizmu. Wielką zaletą naszych urządzeń jest również bezproblemowe utrzymanie czystości. Wiele modeli wyposażonych jest w samoczyszczące się dysze, co ogranicza konieczność stosowania środków chemicznych.

Baseny treningowe z hydromasażem

Sklep internetowy Mazur Spa posiada w swoim asortymencie wyjątkowy sprzęt treningowy, czyli wysokiej jakości basen z hydromasażem oraz możliwością zamontowania w nim bieżni lub rowerków stacjonarnych. Korzystanie z tego typu maszyn do ćwiczeń w wodzie ma kilka bardzo istotnych zalet. Jedną z nich jest o wiele skuteczniejsze spalanie tkanki tłuszczowej przy mniejszym obciążeniu kręgosłupa i stawów niż w wypadku tradycyjnego biegania, dlatego taki rodzaj treningu jest polecany osobom zmagającym się z różnymi problemami ortopedycznymi. Oprócz tego trening w wodzie świetnie rozbudowuje mięśnie oraz spala kalorie, może również pomagać uporać się z cellulitem. Bieżnie w basenach z hydromasażem są uszczelnione i przystosowane do korzystania z nich pod wodą. Dodatkowo są wyposażone w wygodny, dotykowy panel sterowania, regulację prędkości, czujnik tętna, specjalne dysze do stawiania oporu oraz zabezpieczenia przed upadkiem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług firmy Mazur Spa.