Urządzając lub remontując łazienkę często zastanawiają się Państwo, czy konieczne jest kupno specjalistycznej kabiny prysznicowej, by móc w zaciszu własnego domu poczuć się jak na sesji w SPA. W naszym sklepie przekonujemy, że czasem wystarczy zakupić nowoczesne panele natryskowe z hydromasażem, by móc w czasie kąpieli zażyć prawdziwego relaksu.

Wielofunkcyjne panele natryskowe

Tego typu kolumny różnią się diametralnie od tradycyjnych baterii prysznicowych. Oprócz słuchawki są one wyposażone również w deszczownicę oraz szereg różnych dysz do hydromasażu, przez które przepływa woda o różnym ciśnieniu. Umieszcza się je na różnych wysokościach, tak więc zarówno osoby wysokie, jak i niskie mogą się cieszyć z kąpieli. Z nowoczesnymi kolumnami natryskowymi zwykły prysznic może się zmienić w pobudzający do działania lub relaksujący po ciężkim dniu seans SPA. Wiele z urządzeń dostępnych w naszej ofercie posiada dodatkowe udogodnienia, jak np. dotykowe sterowanie, wbudowane radio czy nawet funkcję odbierania połączeń z telefonów stacjonarnych. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na modele kolumn natryskowych z hydromasażem wyposażone w baterię termostatyczną, która umożliwia ustawienie stałej temperatury wody nie zmieniającej się pomimo wahań ciśnienia.

Panele z hydromasażem dopasowane do wnętrz łazienki

W trendach architektonicznych królują ostatnimi czasy aranżacje minimalistyczne. Nowoczesne panele prysznicowe dostępne w Mazur Spa wpisują się w te koncepcje. Nasze kolumny natryskowe mają prostą, lecz jednocześnie elegancką linię. Wykonano je z połyskującego metalicznym blaskiem aluminium lub tworzywa ABS. Oba materiały cechują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie korozji, więc doskonale sprawdzają się w wilgotnym środowisku panującym w łazience. Panele prysznicowe z hydromasażem są dostępne w kilku kolorach: klasycznym białym, srebrzystym oraz intensywnie czarnym, bez problemu znajdziecie wiec Państwo taki model, który będzie tworzył harmonijną całość z pozostałymi elementami wyposażenia pokoju kąpielowego.