Rozwiązania dla wymagających! Wanny z hydromasażem turbo, które czekają na Ciebie wśród propozycji naszego sklepu internetowego, łączą w sobie zalety oraz moc dysz wodnych i powietrznych. Jeśli szukasz sposobu na relaks i skuteczną regenerację mięśni w zaciszu własnej łazienki, nasza oferta jest dla Ciebie. Znajdziesz tutaj całą gamę modeli o różnym kształcie, wymiarach oraz — co najważniejsze — parametrach i funkcjach dodatkowych. Przeglądaj naszą ofertę, aż odnajdziesz egzemplarz, który spełni Twoje oczekiwania!

Hydromasaż w wersji turbo — relaks we własnej łazience

Czym wyróżniają się wanny turbo na tle klasycznych modeli z hydromasażem? Produkty z tej kategorii wyposażone są w system, który łączy w sobie zalety układu dysz powietrznych i wodnych — po otwarciu zaworu specjalna pompa wtłacza powietrze do obiegu wodnego, co w rezultacie zwiększa moc, a tym samym odczucia płynące z takiej sesji. Jest to doskonały sposób na regenerację obolałych mięśni (również pourazową), złagodzenie bólu stawów oraz ogólną poprawę krążenia. Modele z tej kategorii posiadają także klasyczne tryby działania.

Jeśli chodzi o kwestię dodatkowych funkcji, mamy tu do czynienia z prawdziwym bogactwem. W przypadku serii MUE możesz liczyć między innymi na intuicyjny panel sterowania, masę trybów pracy, oświetlenie, system kolorotrapii, a także na wbudowane radio FM wraz z zestawem nagłośnienia. Wbudowany system ozonowania pozwoli Ci natomiast na automatyczną sterylizację wody, zapobiegając tym samym rozwojowi grzybów, glonów i bakterii, co w połączeniu z osuszaniem grawitacyjnym sprawi, że wanna zawsze pozostanie czysta — a to przecież podstawa dla Twojego komfortu!

Wanny turbo — modele z hydromasażem dla Twojej łazienki

Nie czekaj dłużej! Zacznij odkrywać naszą kolekcję zaawansowanych wanien łazienkowych i poznaj moc hydromasażu w wydaniu turbo. Więcej informacji na temat parametrów i możliwości poszczególnych modeli znajdziesz w opisach konkretnych ofert. Masz pytania? Skontaktuj się z naszymi doradcami po więcej informacji!