Wyobraź sobie sytuację, w której po powrocie z pracy, zakupów lub po prostu – po ciężkim dniu – siadasz w dużej i wygodnej wannie z hydromasażem. Brzmi kusząco, prawda? Jednak podczas remontu i uzupełniania wyposażenia łazienki często pojawia się dylemat, opierający się na wyborze pomiędzy prysznicem a wanną. Dzięki szerokiej ofercie naszej firmy możesz połączyć przyjemne z pożytecznym bez konieczności rezygnowania z odprężających właściwości płynących z kąpieli. Posiadamy sprzęty dostosowane do pomieszczeń o różnym metrażu, niosące ze sobą korzyści praktycznego i szybkiego prysznicu oraz długiej i wyciszającej kąpieli.

Wanny z hydromasażem do każdej łazienki!

W ofercie sklepu Mazur Spa dostępne są modele do każdego rodzaju wnętrz. W przypadku niewielkiej przestrzeni polecamy wanny 2-osobowe, które postawisz w narożniku łazienki lub prosto przy ścianie. Nie zajmą dużo miejsca i nie przytłoczą wystroju, a jednocześnie pozwolą na codzienne korzystanie z dobrodziejstw kąpieli. Możesz również połączyć przyjemne z pożytecznym i postawić na opcję 2w1 – zestawienie wanny z hydromasażem i prysznica. To rozwiązanie idealne w szczególności wśród użytkowników, którym zależy na oszczędności wody i okazjonalnym odpoczynku w głębokim brodziku.

Ekskluzywne SPA w Twoim domu!

Dysponujesz dużą przestrzenią, którą chcesz zaaranżować na wzór domowego SPA? Nie musisz inwestować w jacuzzi – postaw na nasze urządzenia z hydromasażem, dzięki którym poczujesz się jak król we własnej łazience!

Oferujemy najwyższej jakości sprzęty wykonane z wytrzymałego, akrylowego materiału. Wybrane modele asymetryczne oraz urządzenia do przestronnych wnętrz zostały wyposażone w wygodne zagłówki z miejscem do siedzenia, parawany, a także przesuwne drzwi. Taka wanna z hydromasażem to marzenie każdego wielbiciela błogiego relaksu i ukojenia zmysłów. Umożliwi zorganizowanie romantycznego wieczoru przy świecach z drugą połówką lub po prostu spędzenie samotnej, wyciszającej chwili z dala od reszty świata! Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą łazienkową – już dziś zmień komfort higieny i odpoczynku w swoim życiu na lepszy!