Są przydomowym miejscem relaksu, w którym odnajdziemy ukojenie dla duszy, ciała i umysłu. Nasze podgrzewane SPA ogrodowe może służyć właścicielom przez cały rok. Zachęcamy więc, by zdecydować się na instalację wanny jacuzzi na zewnątrz budynku – na przykład w specjalnej altance, gdzie w spokoju będzie można oddać się odpoczynkowi pośród musujących bąbelków.

Jacuzzi całoroczne – solidne i pasujące do ogrodu

W naszej ofercie znajdą Państwo kilkadziesiąt modeli podgrzewanych niecek jacuzzi o zróżnicowanej pojemności, liczbie dysz, a nawet kształcie. Aby wanna ogrodowa dobrze wpisywała się w krajobraz otoczenia, oferujemy Państwu możliwość wybrania nie tylko jej formy, ale również koloru obudowy. Wnętrze jacuzzi wykonane jest zaś z najlepszych dostępnych na rynku materiałów – bardzo wytrzymałego akrylu pochodzącego z USA. Wanny są również hartowane i izolowane pianką poliuretanową. Dysze w ogrodowych SPA pokryte zostały zaś chromem, który zapobiega rozwojowi kamienia na ich powierzchni. Dzięki funkcji podgrzewania z relaksujących kąpieli można korzystać przez cały rok, nawet kiedy temperatury nie rozpieszczają, hartując tym samym organizm.

Korzyści ze SPA bez opuszczania domu

Zapewniamy, że raz posmakowawszy dobroczynnego masażu, nie będziecie Państwo chcieli z niego rezygnować. Regularne kąpiele w podgrzewanej wannie doskonale wpłyną na Wasze samopoczucie i pomogą zrelaksować się po długiej pracy lub wysiłku fizycznym. To jednak nie koniec zalet takiego rozwiązania. W ciepłe wieczory zewnętrzne jacuzzi będzie idealnym miejscem na zorganizowanie kameralnej imprezy z najbliższymi – szczególnie jeśli zostanie podświetlone na kilka intensywnych kolorów. W naszych produktach wykorzystujemy w tym celu światłowody, a nie najbardziej typowe oświetlenie LED. Poszczególne modele wanien SPA różnią się posiadanymi funkcjami i rozszerzeniami.

Zapraszamy Państwa do przeglądania naszych kilkudziesięciu propozycji podgrzewanego, zewnętrznego SPA. Dzięki nim we własnym ogrodzie przez cały rok będziecie mogli poczuć się, jak w prawdziwym uzdrowisku wczasowym.