Wyjątkowa armatura łazienkowa przeznaczona dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Specjalnie przystosowane wanny z hydromasażem skutecznie pomogą w rehabilitacji i odciążą w codziennej pielęgnacji. Wszystkie przedstawione tu produkty zostały stworzone z uwzględnieniem szczególnych potrzeb chorych, dzięki czemu znacznie ułatwione jest korzystanie z nich. To także idealne rozwiązanie dla ludzi starszych, których zdolności ruchowe ograniczyły się z powodu podeszłego wieku.

Ze względu na wdrożone udogodnienia i przydatne funkcje, nasze wanny dla niepełnosprawnych z hydromasażem pozwalają na zachowanie w dużej mierze samodzielności podczas kąpieli. W przypadku osób dotkniętych w dużym stopniu inwalidztwem, które uniemożliwia podjęcie czynności pielęgnacyjnych bez pomocy, nasze artykuły też znajdą zastosowanie. Znacznie ułatwiają sprawowanie opieki nad chorym w trakcie mycia oraz wspierają terapię poprzez pozytywny wpływ masażów wodnych.

Wanny dla niepełnosprawnych – przydatne funkcje

Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysokim standardem wykonania. Wyposażone zostały w szereg funkcji, które ułatwiają pielęgnację osób niepełnosprawnych:

– drzwiczki – pomagają wejść i wyjść z wanny bez konieczności podnoszenia wysoko nóg,
– wygodny panel sterowania – pozwala kontrolować wszystkie możliwe czynności urządzenia,
– generator ozonu – oczyszcza wodę, usuwając wszelkie glony i grzyby,
– hydromasaż – masuje ciało i mięśnie za pomocą strumienia wody,
– oświetlenie i radio z głośnikami – wprowadzają odprężający nastrój, działają wyciszająco i relaksująco,
– miejsce do siedzenia – upraszcza wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych zarówno samodzielnych, jak i takich, które wymagają asysty drugiej osoby.

Wanny dla niepełnosprawnych z hydromasażem w Mazur Spa

Każda nasza wanna dla niepełnosprawnych z hydromasażem to niezastąpiony element wyposażenia łazienki – ułatwia codzienne zadania opiekunom, a także umożliwia zachowanie niezależności podczas mycia i innych czynności kosmetycznych. Wspiera rehabilitację i regularne dbanie o stan skóry.